Agenda

Vrij Biljarten

Wilt u gezellig een potje komen biljarten? Beginner, gevorderd? U bent van harte welkom. Er is altijd wel iemand in huis die u op weg helpt of een partijtje met u speelt.

Zaterdagmiddag van 14:00 - 19:00 uur
Maandagmiddag van 13:00 - 16:30 uur
Woensdagavond van 19:00 - 00:00 uur (Indien er vrije tafels beschikbaar zijn)

Agenda

U bent van harte welkom om onze spelers bij de team wedstrijden aan te moedigen.

Biljarten

wo 14 Dec
2022
wo 14 Dec 2022 - 19:15
19:15
BV Castricum 3 - Hazefelder 3
C2 Teamcompetitie LIBRE
2 TAFELS
2 TAFELS
zo 18 Dec
2022
zo 18 Dec 2022 - 19:00 - 23:00
19:00 - 23:00
Kersttoernooi
4 TAFELS
4 TAFELS
wo 11 Jan
2023
wo 11 Jan 2023 - 19:15
19:15
BV Castricum 3 - BV CASTRICUM 2
C2 Teamcompetitie LIBRE
2 TAFELS
2 TAFELS
vr 20 Jan
2023
vr 20 Jan 2023 - 19:15
19:15
Targa Team - Ons Genoegen Bussum
Nationale kadercompetitie
2 TAFELS
2 TAFELS
wo 25 Jan
2023
wo 25 Jan 2023 - 19:15
19:15
BV Castricum 1 - Kaper 1
B1 Teamcompetitie 3BND
wo 25 Jan
2023
wo 25 Jan 2023 - 19:15
19:15
BV Castricum 3 - De Diamonds
C2 Teamcompetitie LIBRE
2 TAFELS
2 TAFELS
wo 25 Jan
2023
wo 25 Jan 2023 - 19:15
19:15
BV Castricum 2 - H&J Broda tuinadvies-OBIS 1
C2 Teamcompetitie LIBRE
2 TAFELS
2 TAFELS
wo 1 Feb
2023
wo 1 Feb 2023 - 19:15
19:15
BV Castricum 2 - De Diamonds
C2 Teamcompetitie LIBRE
2 TAFELS
2 TAFELS
vr 3 Feb
2023
vr 3 Feb 2023 - 19:15
19:15
Targa Team - B.C.O.
Nationale kadercompetitie
2 TAFELS
2 TAFELS
za 4 Feb
2023
za 4 Feb 2023 - 11:00 - 18:00
11:00 - 18:00
Gewestelijke finale
Libre klein 1e klas
4 TAFELS
4 TAFELS
zo 5 Feb
2023
zo 5 Feb 2023 - 11:00 - 18:00
11:00 - 18:00
Gewestelijke finale
Libre klein 1e klas
4 TAFELS
4 TAFELS
wo 8 Feb
2023
wo 8 Feb 2023 - 19:15
19:15
BV Castricum 1 - Lang Rond
B1 Teamcompetitie 3BND
vr 10 Feb
2023
vr 10 Feb 2023 - 19:15
19:15
Targa Team - De Engel / Rijschool ter Beek
Nationale kadercompetitie
2 TAFELS
2 TAFELS
wo 15 Feb
2023
wo 15 Feb 2023 - 19:15
19:15
BV Castricum 3 - ABC De Band 2
C2 Teamcompetitie LIBRE
2 TAFELS
2 TAFELS
wo 15 Feb
2023
wo 15 Feb 2023 - 19:15
19:15
BV Castricum 2 - Hazefelder 3
C2 Teamcompetitie LIBRE
2 TAFELS
2 TAFELS
wo 1 Maa
2023
wo 1 Maa 2023 - 19:15
19:15
BV Castricum 2 - BVK 1
C2 Teamcompetitie LIBRE
2 TAFELS
2 TAFELS
wo 1 Maa
2023
wo 1 Maa 2023 - 19:15
19:15
BV Castricum 3 - WBV 9
C2 Teamcompetitie LIBRE
2 TAFELS
2 TAFELS
vr 10 Maa
2023
vr 10 Maa 2023 - 19:15
19:15
Targa Team - Biljartvereniging KSA
Nationale kadercompetitie
2 TAFELS
2 TAFELS
wo 15 Maa
2023
wo 15 Maa 2023 - 19:15
19:15
BV Castricum 3 - ABC De Band 3
C2 Teamcompetitie LIBRE
2 TAFELS
2 TAFELS
wo 15 Maa
2023
wo 15 Maa 2023 - 19:15
19:15
BV Castricum 2 - BVK 3
C2 Teamcompetitie LIBRE
2 TAFELS
2 TAFELS
za 18 Maa
2023
za 18 Maa 2023 - 11:00 - 18:00
11:00 - 18:00
Districtsfinale
Bandstoten klein 1e klas
4 TAFELS
4 TAFELS
zo 19 Maa
2023
zo 19 Maa 2023 - 11:00 - 18:00
11:00 - 18:00
Districtsfinale
Bandstoten klein 1e klas
4 TAFELS
4 TAFELS
wo 22 Maa
2023
wo 22 Maa 2023 - 19:15
19:15
BV Castricum 1 - Woud 1
B1 Teamcompetitie 3BND
vr 24 Maa
2023
vr 24 Maa 2023 - 19:15
19:15
Targa Team - B.C. Schagen
Nationale kadercompetitie
2 TAFELS
2 TAFELS
za 25 Maa
2023
za 25 Maa 2023 - 11:00 - 18:00
11:00 - 18:00
Nationale finale
Kader 38/2 Extra Klasse
6 TAFELS
6 TAFELS
zo 26 Maa
2023
zo 26 Maa 2023 - 11:00 - 18:00
11:00 - 18:00
Nationale finale
Kader 38/2 Extra Klasse
6 TAFELS
6 TAFELS
wo 29 Maa
2023
wo 29 Maa 2023 - 19:15
19:15
BV Castricum 1 - BIOS 1
B1 Teamcompetitie 3BND
wo 29 Maa
2023
wo 29 Maa 2023 - 19:15
19:15
BV Castricum 3 - Waterland Bastiaan Makelaardij 4
C2 Teamcompetitie LIBRE
2 TAFELS
2 TAFELS
vr 7 Apr
2023
vr 7 Apr 2023 - 19:15
19:15
Targa Team - BV Rappel/Bastiaan Makelaardij
Nationale kadercompetitie
2 TAFELS
2 TAFELS
wo 12 Apr
2023
wo 12 Apr 2023 - 19:15
19:15
BV Castricum 3 - BV Rappel
C2 Teamcompetitie LIBRE
2 TAFELS
2 TAFELS
wo 12 Apr
2023
wo 12 Apr 2023 - 19:15
19:15
BV Castricum 2 - BVK 2
C2 Teamcompetitie LIBRE
2 TAFELS
2 TAFELS
vr 21 Apr
2023
vr 21 Apr 2023 - 19:15
19:15
Targa Team - WBD Den Haag
Nationale kadercompetitie